Produkcja

Firma "Rolux" Rafał i Lucjan Urbanek jest samodzielnym producentem rolet, bram, krat, moskitier oraz produktów podobnych już od ponad 25 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie przekładamy na trwałe, dopasowane do potrzeb profesjonalne produkty końcowe.

Warsztat produkcyjny mieszczący się w Rybniku przy ul. Przemysłowej zajmuje się profesjonalną produkcją rolet, bram, krat rolowanych, moskitier i produktów pochodnych. W procesie produkcji wkorzysywane są tylko i wyłącznie nowoczesne oraz spełniające najwyższe normy profile firmy Aluprof. Zastosowanie materiałów najwyższej jakości zapewnia dużą wydajność, powtarzalność kształtu, odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia miechaniczne. Wytwarzane z nich gotowe produkty charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. W zależności od zastosowanego rodzaju profilów możliwe jest produkowanie wielu typów (rozmiarów) rolet, krat i bram itp.

Bezpośrednia współpraca z firmą Aluprof oraz wiodącymi na rynku producentami autoamtyki pozwala na kompleksowe dostosowanie się do wymogów inwestycyjnych naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie na rynku produkcyjnym oraz montażowo/serwisowym zapewnia odpowiednie dopasowanie oferty zgodnie z wymogami naszych klientów.